Červenec 2007

TŘEBOŇ

24. července 2007 v 20:52 DOBRÝ TIP
Okolo Třeboně pasou se tam koně ...
Třeboň leží v Jižních Čechách mezi Jindřichovým Hradcem a Českými Budějovicemi. v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, která je známá svou nevýslovně krásnou přírodou, velkým množstvím rybníků a rozlehlými lesy. Od Prahy je vzdálena asi 145 kilometrů. Město je velice bohaté na kulturní a historické památky. Mezi dominanty města patří především honosný renesanční zámek, třeboňské lázně a historické jádro města, které je obklopeno měšťanskými domy s renesančními a barokními štíty. Nejvýznamnějším objektem na náměstí je bezesporu stará radnice.

...kudy, tudy do Jihlavy ?

21. července 2007 v 14:28 INFo
Označení na našich silnicích bývá ve strašném stavu, když není zarostlé stromy či keři a tím pádem není vůbec vidět, tak se objeví např. tento hlavolam. Nebo že by se naši " značkáři " drželi hesla že" VŠECHNY CESTY VEDOU DO JIHLAVY" ? ?

Taky už jste do toho šlápli ?

16. července 2007 v 0:36 INFo
Jedním z měřítek kulturnosti národa je dodržování hygienických a estetických pravidel. Při pohledu na veřejně přístupná místa je jasné, že není vše v pořádku. Při frekvenci venčení psů není v silách žádné úklidové služby stále a okamžitě odstraňovat denní příděl psích exkrementů.
Problematika psích exkrementů je často podceňovaná a není již záležitostí pouze velkých měst. Psí výkaly mohou obsahovat řadu parazitů a zárodků nemocí (škrkavky, tasemnice atd.). Při kontaktu s nimi jsou ohroženy především děti.
Děkujeme majitelům psů za zodpovědné využívání tohoto zařízení a tím i za praktickou osobní pomoc při plnění požadovaných nároků na celkový vzhled města ze strany občanů.

Našel se Nemo

13. července 2007 v 21:28 INFo

Nový radar

12. července 2007 v 20:33 OBRÁZKY
Americký prezident Bush předvádí nový radar.

Fousek na Krakovci

2. července 2007 v 15:16 HUDBA
Každoroční setkání přátel Josefa Fouska se konalo na Krakovci.
Pár snímků z vystoupení