Březen 2008

2 Vodní . . .

28. března 2008 v 21:09 OBRÁZKY

Pořádná ostuda !!!

26. března 2008 v 7:59 INFo
Podle rozhodnutí soudu údajně nesmí Správa Pražského hradu kvůli přibližně milionovému dluhu soukromé firmě nakládat s katedrálou, samotným Hradem a některými dalšími objekty na Hradčanech. Nucený prodej katedrály či Hradu prozatím nehrozí - správa požádala soud, aby nařízenou exekuci zastavil. Soud o žádosti dosud nerozhodl. Hrozba exekuce se prý týká jen vlastních staveb, ne například vybavení chrámu.

Otázka ?

25. března 2008 v 23:51 VTIP
Dědečku, souložíte ještě s babičkou?
"No to si piš, že jo! Ale bába u toho musí mít nasazenou plynovou masku."
"A proč?"
"Tak za prvé jí to víc sluší,
za druhé mi do toho nemůže kecat
a za třetí,
když jí zacpu filtr, tak sebou hází jak sedmnáctka"...


Jak zhypnotizovat chlapa

22. března 2008 v 20:28 | jmana blog |  POZADÍ
Chytni myší za obrázek a táhni jakýmkoliv směrem a poté pusť tlačítko a nejlepší je to malinko
popotahnout do strany a pustit,
jen tak decentně :-)) )

Jmana blog vám přeje veselé Velikonoce a bohatou pomlázku

21. března 2008 v 10:15 OBRÁZKY
Pomlázka nazývá se starý a velmi rozšířený zvyk velikonoční, při němž mládež obojího pohlaví se šlehává metlami spletenými z proutí vrbového nebo jívového, které bývají často ozdobeny stužkami a strakatými klůcky. Metla, jíž se při tom užívá, sluje též Pomlázka, a nazývá se tak i obvyklý dárek velikonoční při šlehání tom-malovaná vajíčka, kraslice. Jest to patrně zvyk symbolický a vztahuje se k omladnutí jarní přírody, jak už samo slovo Pomlázka zdá se ukazovati. Šleháním přenáší se symbolicky sila omladlé přírody na živou bytost. Z toho možno si vysvětliti, proč se mrskávají zvláště dívky, aby totiž byly stále svěžími, zdravými a veselými, staré panny, aby omladly a k světu se měly, a konečně dobytek, aby byl zdráv a se »pomladil«.

Nabídka :

20. března 2008 v 11:37 | jmana |  INFo
Co je to politika?

3. března 2008 v 13:51 POLITIKA
Přijde za otcem pětiletý synáček a ptá se, co je to politika. "Jak bych ti to vysvětlil", přemýšlí otec. " Podívej se, to je jako u nás doma : Já jsem kapitalismus. Já vydělávám peníze a nosím je domů. Maminka, to je vláda. Ta mi peníze vezme, něco si nechá a zbytek přerozdělí podle svého uvážení. Naše služebná , to je dělnická třída. Ta pracuje a my ji za to platíme. Dědeček, to jsou odbory, ten dává pozor, aby dělnická třída nebyla vykořisťovaná. Ty sám jsi lid. Pro tebe to všichni děláme. A tvůj roční bratříček, tak to je naše společná budoucnost. Rozumíš tomu ?
Chlapeček se dlouze zamyslí a pak řekne: "Zatím ještě nevím, nechám si to projít přes noc hlavou".
V noci se probudí zápachem, protože se jeho malý bratříček pokakal. Zajde tedy do pokoje rodičů. Tam spí jenom maminka a nejde probudit. chlapec jde tedy do pokoje služebné a tam vidí tatínka, jak si se služebnou právě hezky užívá. Ani jeden si malé postavičky nevšimne. Chlapeček se smutně otočí a za rohem vidí dědečka, jak se zájmem pozoruje oknem tatínka se služebnou. Ani dědeček si ho nevšimne. Chlapeček se rozpláče a jde si lehnout.
Ráno se ho tatínek ptá : "Tak už víš, co je to politika?"
A chlapec smutně odpoví :
"Už to vím, ale je to trochu jinak, než jsi říkal včera".
"A jak, prosím tě?"
"No, kapitalismus zneužívá dělnickou třídu. Odbory tomu nečinně přihlížejí, zatímco vláda tvrdě spí. Lid je všemi ignorován a naše společná budoucnost leží ve sračkách".


Spravedlivej

1. března 2008 v 10:47 VTIP
Přijde kapitán do letadla mezi cestující: "Vážení, máme poruchu jednoho
motoru, už jsme vyházeli všechna zavazadla, ale to nestačí. Musíme
obětovat část cestujících, aby ostatní přežili. Nikoho nebudeme diskriminovat pro barvu
pleti,národnost, nebo sexuální orientaci.
Spravedlivé to bude podle abecedy. Ke dveřím proto nastoupí: arabové,
buzeranti, cikáni a připraví se černoši...